• Е-адреса: Лозинка:
Почетна :: Препорачани продукти
 
 
Те Сакам!


  • Цена: 6000 мкд

    Внеси во кошничка


    Опис на производот: Прекрасен аранжман од педесетина рози, изработен на сунѓереста подлога во облик на срце.Идеален подарок за саканата личност.

    Количина: 97
    Продава: KupiMoment.mk
 

Оригинално име : I Love You!
Производител: /
Прегледaна: 2352 пати
Коментари вкупно: 0
Тип: /
Димензии : 40x30x20
Боја : /
Просечна оценка од корисници : 5.0

5 ѕвезди

4 ѕвезди

3 ѕвезди

2 ѕвезди

1 ѕвезда

 
 
1

Коментари од корисниците