Букет Рози

7000 ден

На залиха
SKU: 95b9f1803a83
Боја (спецификации): /

Големина (димензии): 40x40x60

Продуктот е достапен

Опис на продуктот

Елегантен букет од педесетина рози во зелен оквир од листови аспидистра.Може да се подари за сите убави моменти. 

Theme Settings