Корпа Егзотик

1420 ден

Out stock
SKU: 9c2099e012db
Боја (спецификации): /

Големина (димензии): 40x40

Продуктот го нема на залиха

Опис на продуктот

Корпа од сезонско егзотично овошје: лимони, киви, кокос, портокали, авокадо, манго, ананас, банани, лимон зелен.

Theme Settings