Линдт бонбониера мала

450 ден

Out stock
SKU: 6829
Боја (спецификации): /

Големина (димензии): 120/40

Продуктот го нема на залиха

Опис на продуктот

Бонбониера со чоколадни бонбони Свис лакшари.

Theme Settings