Љубов

1400 ден

На залиха
SKU: 6840
Боја (спецификации): /

Големина (димензии): /

Продуктот е достапен

Опис на продуктот

Аранжман од 3 црвени рози во и мече во корпа, заедно со балон (дезенот на балонот е во зависност од залихата)

Додатни информации

Тежина 99 kg

Theme Settings