Елеганс рози

4500 ден

На залиха
SKU: 8422
Боја (спецификации):

Големина (димензии):

Продуктот е достапен

Опис на продуктот

Букет од 21 роза. Бојата на розите е варијабилна и може да биде во друга комбинација.

Коментари

Сеуште нема коментари за овој продукт

Само најавените корисници можат да коментираат и оценуваат.

Theme Settings