51 бела роза

9000 ден

На залиха
SKU: 7327
Боја (спецификации):

Големина (димензии):

Продуктот е достапен

Опис на продуктот

Педесет и една бела роза во букет со сатенска машна

Коментари

Сеуште нема коментари за овој продукт

Само најавените корисници можат да коментираат и оценуваат.

Theme Settings