Бели рози во корпа

7200 ден

На залиха
SKU: 7326
Боја (спецификации):

Големина (димензии):

Продуктот е достапен

Опис на продуктот

Четириесет и пет бели рози во корпа.Бојата на корпата е варијабилна

Коментари

Сеуште нема коментари за овој продукт

Само најавените корисници можат да коментираат и оценуваат.

Theme Settings