Бели рози во коцка

3000 ден

На залиха
SKU: 7324
Боја (спецификации):

Големина (димензии):

Продуктот е достапен

Опис на продуктот

Дваесет и една бела роза во стаклена коцка

Коментари

Сеуште нема коментари за овој продукт

Само најавените корисници можат да коментираат и оценуваат.

Theme Settings