Мече со елеганс рози

10500 ден

На залиха
SKU: 8442
Боја (спецификации):

Големина (димензии):

Продуктот е достапен

Опис на продуктот

Плишано мече со букет од 21 роза. Бојата на двата производа е варијабилна.

Коментари

Сеуште нема коментари за овој продукт

Само најавените корисници можат да коментираат и оценуваат.

Theme Settings