Вечна Роза во стаклено звоно

1600 ден

На залиха
SKU: 8227
Боја (спецификации):

Големина (димензии):

Продуктот е достапен

Опис на продуктот

Бојата на розата е варијабилна и е во зависност од она што го имаме во продавница. Изгледот е непроменет!

Коментари

Сеуште нема коментари за овој продукт

Само најавените корисници можат да коментираат и оценуваат.

Theme Settings