Постела Од Рози

2400 ден

На залиха
SKU: 0defbfa13e89
Боја (спецификации): /

Големина (димензии): 20x20x60

Продуктот е достапен

Опис на продуктот

Девет црвени рози кои оставаат силен впечаток.Прекрасен подарок за сите убави моменти.

Theme Settings