Цветен микс

2000 ден

На залиха
SKU: a2f83ac02af9
Боја (спецификации): /

Големина (димензии): 30*30

Продуктот е достапен

Опис на продуктот

Корпа со антуриум, хризантема, алстромерија, орхидеја и зеленило.

Theme Settings