Црвени Рози

1400 ден

На залиха
SKU: 6699bca0a81d
Боја (спецификации): /

Големина (димензии): 30x30x50

Продуктот е достапен

Опис на продуктот

 Букет од седум рози комбиниран со зеленило,особено е одличен подарок за љубителите на розата,може да се подари за сите пригоди.

Theme Settings