51 Роза

10800 ден

На залиха
SKU: 1766c6e79ce4
Боја (спецификации): /

Големина (димензии): 50x40x60

Продуктот е достапен

Опис на продуктот

 Корпа од педесетина рози во комбинација со зеленило. Прекрасен подарок за сакана личност

Theme Settings