Чоколадни бонбони Атлантис

300 ден

Out stock
SKU: 8353
Боја (спецификации):

Големина (димензии):

Опис на продуктот

Чоколадни бонбони Атлантис – Новогодишно пакување

Продуктот го нема на залиха

Опис на продуктот

Чоколадни бонбони Атлантис во лименка 200 гр.

Коментари

Сеуште нема коментари за овој продукт

Само најавените корисници можат да коментираат и оценуваат.

Theme Settings