Цветна кутија – елеганција

7500 ден

На залиха
SKU: 8381
Боја (спецификации):

Големина (димензии):

Продуктот е достапен

Опис на продуктот

Цветна кутија со 31 роза,елегантен аранжман за секоја убава пригода.
Варијабилноста на бојата на кутијата и розите е во зависност од моменталната залиха

Коментари

Сеуште нема коментари за овој продукт

Само најавените корисници можат да коментираат и оценуваат.

Theme Settings